سیستم اطلاعات جغرافیایی و کانادا

تکنولوژی نقشه برداری

سیستم اطلاعات جغرافیایی و کانادا

در هسته خود ، دلار کانادا و سیستم اطلاعات جغرافیایی در فن آوری های مکمل است که تکامل یافته تا حد زیادی به طور مستقل اما به صورت موازی بیش از 30 سال گذشته. دیرین ESRI بهترین رویکرد نژاد فراهم می کند ارزش به مشتریان خود از طریق ایجاد ارتباطات بهتر میان کانادا و سیستم های اطلاعات جغرافیایی

 

 

در سال های اخیر ، ESRI است تحقیقات زیادی در بهبود و توسعه چگونه اطلاعات کانادا می تواند به عنوان محتوا سیستم اطلاعات جغرافیایی استفاده می شود متمرکز شده است. ArcGIS اکنون با ارائه ابزارها برای بهتر سازمان داده و دلار کانادا بزرگتر ، مجموعه ای مفید تر از نمادها برای بیان اطلاعات کانادا. علاوه بر این ، ArcGIS فراهم می کند چارچوب معمول پذیرفته شده برای georeferencing اطلاعات دلار کانادا پس از آن را می توان در بسیاری از انواع برنامه های کاربردی استفاده می شود و توسط طیف وسیع تری از حرفه ای.

اخیرا ، ESRI تبدیل شده است تمرکز خود را به گردش ساده است که ارائه محتوا سیستم اطلاعات جغرافیایی را به کاربران کانادا. قوس الکتریکی سیستم اطلاعات جغرافیایی برای خودکار مبادی اداب بودن پلاگین در محتوا فراهم می کند سیستم اطلاعات جغرافیایی را به کاربران کانادا از طریق رویکرد ظریف خدمات مبتنی بر ارتباطات متقابل ، که در آن طراحان و draftspersons می تواند امکان دسترسی و استفاده از سیستم اطلاعات جغرافیایی خدمات وب ارائه شده توسط سرور ArcGIS بدون ترک محیط های کانادا. ESRI است به کاوش چگونه خدمات ArcGIS سرور دیگر ، از جمله geoprocessing و خدمات geodata ، و همچنین در حال ویرایش وب ، می تواند در داخل نرم افزار اتوکد و دیگر دلار کانادا استفاده می شود.

ESRI همچنین ایجاد داده های جدید مشخصات مشخصات نقشه برداری برای طراحی (MSD) است ، که روش تعریف و ایجاد محتوای سیستم اطلاعات جغرافیایی با استفاده از فایل های اتوکد و ArcGIS برای اتوکد نامیده می شود. فرمت MSD نه تنها باعث می شود داده ها آسان تر از کانادا به عنوان مطالب سیستم اطلاعات جغرافیایی درک بلکه می دهد draftsperson دلار کانادا به معنی افزایش نقشه با اطلاعات مکانی و ویژگی به طور معمول توسط کاربران سیستم اطلاعات جغرافیایی لذت می برد.

ESRI همچنان به دنبال یک رویکرد دو جانبه است که افزایش ارزش دلار کانادا به مشتریان خود را با آسانتر کردن در سیستم اطلاعات جغرافیایی و استفاده از ساختمان ارتباطات بهتر میان دو سیستم به طوری که کاربران دلار کانادا می توانید از مزایای کامل از سیستم اطلاعات جغرافیایی لذت ببرید.

با نگاه به آینده ، ESRI است به طور کامل کاوش کار بر روی کاربردهای بالقوه از تمام ArcGIS سرور خدمات سیستم اطلاعات جغرافیایی (مانند geoprocessing ، geodatabase ، ویرایش و خدمات) در داخل اتوکد و سایر نرم افزار های کانادا. یکی دیگر از حوزه پژوهش اعمال نفوذ فن آوری اطلاعات مانند ساختمان مدل سازی (BIM) 3D و سیستم اطلاعات جغرافیایی می باشد. BIM وعده به ارائه مجموعه داده ها به خوبی سازمان یافته است که می تواند با برنامه های کاربردی سیستم اطلاعات جغرافیایی موجود ثبت به منظور بهبود مدیریت دارایی ها ، واکنش های اضطراری ، مدیریت اموال ، تاسیسات و پروژه های مدیریت. برنامه های کاربردی سیستم اطلاعات جغرافیایی همچنین می توانید با 3D سیستم اطلاعات جغرافیایی می شود ذوب شده برای حل مسائل مرتبط با شبکه های 3D ، حجم ، و پیچیده geometri

/ 0 نظر / 13 بازدید